Ana Sayfa / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Fora Ajans her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle kurumsal danışmanlık, grafik, tasarım, reklam  ve yayıncılık alanlarında faaliyet göstermektedir.

Fora Ajans, 2002 yılından beri sektöründe kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması firmamızın en önemli prensibidir. Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, sağlık ve güvenlikle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Firmanızı veya sizi tanıtabilmek için en uygun materyalleri, en güzel tasarım ve çalışmalarla birleştirerek takdirinize sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Siz de firmanızın basında istediğiniz gibi yer almasını ister misiniz ?

Piyasaya yeni bir ürün sunuyorsunuz ..

Bir promosyon duyurusu yapmak istiyorsunuz ..

Ofisinizi taşıdınız veya şirketinizin yıldönümünü kutluyorsunuz..

Şirketinizle ilgili bu kadar çok duyurulabilecek haber varken , siz halâ basında yer almadınız mı?

Markanızın tanınması, konuşuluyor olması firmanızın kurumsal kimliği açısından oldukça önemlidir. Firmanızın pazarlama gücünü de arttıracak olan bu hizmetimiz ile hedef müşteri kitlenize duyurmak istediğiniz yenilikleri, organizasyonları, kampanyaları, ilgi çekici ve haber değeri taşıyacak şekilde etkili basın bültenleri olarak hazırlıyoruz. Hazırladığımız bültenleri görsel – yazılı basın kuruluşlarına ve internet portallarına ulaştırarak, sosyal medya mecralarını etkin kullanarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlıyoruz.

Basın danışmanlığı hizmetimizin kapsamı

Metin Yazarlığı: Basında tanıtımını yapmaya karar verdiğiniz konuyla ilgili, ilgi çekici, farklı, medyada kullanıma uygun metinlerin haber değeri kazandırılarak hazırlanması.

Basın Danışmanlığı: Hazırlanan haberin basın kuruluşlarına servisini yaparak gerekli kamuoyunun oluşturulması. 

Sosyal Medya: Çağımızın olmazsa olmazı sosyal itibar yönetimi konusunda sizin yanınızdayız. Profesyonel çözümlerimiz arasında hesapların yönetilmesi hizmetleri bulunmaktadır.

Medya Takip: Medyada yayınlanan haberlerinizin izlenmesi ve size sunulması.

Mevlüt BOZKUR